Mida toob aasta 2022

Möödunud aasta eelvaadet alustasime koroonapandeemia teemal. Täna tundub veider mõelda, et mitmetes riikides olid õuetreeningud keelatud ja kogu elu oli sisuliselt lukus. Optimism on järjepidevalt kasvanud. Kuni selle aasta 24. veebruari hommikuni, kui värsked uudised kõiki jalust lõid. Taolises olukorras oli raske ja tundus isegi kohatu kirjutada teemal “Mida toob aasta 2022”, kui meie kõigi mõtted on tegelikult mujal. Aasta 2022 algab ühise toetusavaldusega Ukrainale ja järgnev osa annab ülevaate sellest, mida oleme selleks hooajaks teile ette valmistanud. Head lugemist!

 

Slava Ukraini!

Tunneme muret Ukrainas toimuva üle ja soovime anda oma panuse. Tegime Ukraina toetussärgi, mille kogu tulu läheb heategevuseks. Särki on võimalik tellida 17. märtsini. Igal heateo tegijal on võimalik valida kolme organisatsiooni seast see, kellele tema toetussumma saadame. Au Ukrainale!

Telli Ukraina toetussärk

 

Tooteuudised

Nagu ikka tegeleme talvel rattariiete tagasiside analüüsimise, testimise ja toodete arendamisega. Oleme tänulikud kõigile teile, kes on vabatahtlikult arvamust avaldanud. Peame oluliseks, et iga ettepanek oleks tootearendustiimi laualt üheskoos profisportlaste, tootetestijate ja tootearendustiimi liikmete arvamustega läbi käinud. Enamik riideid on saanud muudatusi või täiendusi (uuendusele viitab uus mudelinumber). Seda kõike rattasõidukogemuse parandamiseks.

Kui suurem osa uuendusi on toote detailsuse, kangaste või lõike korrigeerimine, siis leidub ka päris uusi mudeleid. Esiletõstmist väärivad tõelistele võidusõitjatele loodud super-slim-fit Elite rattasärk, gravel’i skeenele loodud spetsiaalne Graveli särk ja Cargo püksid ning näitajate poolest maailmatasemele viidud eraldistardikombinesoon. Lisaks oleme loonud mitmele tootele spetsiaalse naiste lõike ja neil päevadel käib kogu lasteriiete valiku tootearenduse lõpetamine, mille tulemusena teevad lasteriiete lõiked sel aastal suure sammu edasi.

Oleme ühtlustanud jakkide nimesid, et valikus oleks lihtsam orienteeruda ja nimetus viitaks toote kasutusvaldkonnale. Sellest aastast on valikus Termotagi Basic (end Termotagi) ja Pro (end Riparo) ning Vihmajakk Basic (end tuulejakk) ja Pro (end Regen). Nimemuudatusele on üleminekuajal viidatud nii hinnakirjas kui ka tootekataloogis. Tooted on arenduses saanud uuendusi, kuid on siiski tuntud oma vanas headuses.

 

E-poe uuendused

moomoo rattariided

Kaks hooaega valikus olnud Essentialsi rattariided on läbi teinud suure värskenduse. Põhjaliku tagasivaate tulemusena otsustasime Essentialsi eraldiseisva kollektsioonina kaotada, kuid säilitada uute riiete puhul sama tuttav kontseptsioon (minimalistlik ajatu disain, alati laos saadaval). Soovisime nn klassikalise kollektsiooni reeglipärasustest ja piirangutest johtuvalt riiete müügi olemust muuta vabamaks, paindlikumaks ja dünaamilisemaks, rohkem moomoo “nägu”. Lihtsustatult, minimalistlik visuaalne stiil ja moomoo kõrge kvaliteet säilib kõikidel e-poe valmisriietel, kuid riidevalik on laiem, värvivalik julgem ja pidevalt ajas muutuv. See jätab võimaluse olla paremini need, kes me sisult oleme, ning pakkuda värsket ja kvaliteetset kraami kiiresti siis, kui seda on vaja. Uued tooted tunned ära moIX motiivi järgi, mis viitab moomoo 9. hooajale. Lisame jooksvalt uusi tooteid e-poe valikusse alates tulevast nädalast. Uute riiete kohta tuleb ka põnevat infot järgmiste postitustega.

Vaata meeste e-poodi  Vaata naiste e-poodi

 

Eritellimusriided

moomoo rattariided

Vähe tähelepanu on saanud meie lugudes peamine tegevusala ehk eritellimusriiete disain ja tootmine. Lähinädalad toovad palju uusi disaine, tellimuste planeerimisi ja positiivset ootusärevust hooaja eel. Paljude klubide jaoks on riiete tellimise protsess traditsiooniline hooaja käimatõmbaja, motiveerivat uut sõiduvormi ootab ju iga rattur. Talve jooksul välja mõeldud riietega seonduvad disainisoovid realiseerivad moomoo disainerid värske disaini näol. Eritellimuse tootekataloogi abil pannakse paika soovitud tooted ja kogused ning tellimus läheb töösse. Töötame ka lahenduste suunal, mis kiirendaks ja lihtsustaks kogu eritellimusriiete protsessi.

Julgustame uusi klubisid, ettevõtteid, sõpruskondi ja üksikrattureid avastama eritellimusriiete võlu – meilt tellides puuduvad miinimumkogused ja unikaalse disainiga riiete tegemine ei ole üldse nii kallis, keeruline või ajakulukas, kui arvata võiks. Kui oled mõelnud oma kujundusega rattariiete tellimisest ja protsess tundub sinu jaoks keeruline, võta ühendust meie kliendikoordinaatoriga või lepi kokku külastusaeg. Selgitame ja abistame sind kogu protsessi jooksul täpselt nii palju, kui sa seda vajad. Saad valida omale vajalikud tooted, leida sobiv suurus ja arutada disaineriga oma mõtteid. Tavapäraselt kulub uue disaini tegemiseks ja tellimuse komplekteerimiseks kokku nädal, tootmine kestab keskmiselt neli nädalat. Vastavalt hooajale võivad täpsemad ajad siia-sinna kõikuda. Kui arvad, et oled õige hetke juba maha maganud, on võimalik riided ka lisatasu eest kiirtellimusena valmistada.

Vaata eritellimuse tootevalikut  Blogi: Kuidas valida rattariideid?

 

Liitu meie uudiskirjaga ning jälgi meid Facebookis ja Instagramis, et oluliste uudistega kursis olla. Lisaks püsisoodustusele ja personaalsetele pakkumistele saavad uudiskirjaga liitujad kõigest teada enne teisi jälgijaid. Kui juba kibeled välja sõitma, siis viska talveriietele pilk peale, seal on üht-teist juba olemas.