Korduma kippuvad küsimused

Eritellimus

Mis on eritellimus? Eritellimus on enda disainiga riiete tellimine. Disain läheb moomoo mudelitele, seega ei tähenda eritellimus enda mõõtude järgi särgi valmimist.

Kui kaua võtab minu eritellimuse täitmine aega? Keskmiselt 3-4 nädalat, vastavalt hooajale (varakevadest suveni) võib tellimuse valmimiseks kuluda rohkem ning hooajaväliselt (sügise algusest varakevadeni) vähem aega.

Mis on miinimumkogus, mida tellida võin? Minimaalne väärtus peab tellimusel olema vähemalt 200 eurot + km. Väiksema mahu korral lisandub tellimusele 100eurone eritasu.

Millest eritellimuse hind koosneb? Eritellimuse hind koosneb toote hinnast, sinna lisandub disainitasu (vajadusel), nime lisamise tasu (soovi korral) ja transpordikulu. Korduvtellimuste puhul disainitööde tasu ei lisandu.

Kas suurema koguse tellides saan toote hinnast soodustust? Jah, moomoos kehtivad kogusepõhised soodustused, mille leiate hinnakirjast.

Mis võimalused on korduvtellimuseks? Kujundusfailid ja tellimusinfo jääb meie süsteemi alles, seega korduvtellimusi on võimalik väga kiirelt täita. Vajadusel on võimalik vana kujundust uuendada või teistele toodetele kanda.

Kas eritellimusele kehtib tagastamisõigus? Sinu soovide ja vajaduste põhjal valmistatud riietusele tagastamisõigus ei kehti, sh erakliendina tellides. Vaata lähemalt müügitingimustest.

Kellega ma eritellimuse puhul suhtlen? Eritellimuse käigus võivad Sinuga ühendust võtta mitmed inimesed. Meie erinevate tegevustega seotud e-postid on:

 

Enne ja pärast tellimist:

Kuidas leian endale sobiva suuruse? Võimalusel soovitame kindlasti toodet enne soetamist selga proovida. Kui see võimalus puudub, siis kasutada tootelehel olevat suurustabelit. Täiendavalt tuleks jälgida slim-fit ja regular-fit märget toote juures ja nendega suuruse valimisel arvestada.

Kas ma saan kõik tooted ühte mõõtu võtta, kui varasem kogemus ühe särgi näol on olemas? Paraku mitte. Kui suures pildis on ühel inimesel sama number moomoo tootevaliku lõikes, siis iga toode on siiski oma lõike ja istuvusega ning seetõttu tuleks toodet enne tellimist selga proovida. Kui see võimalus puudub, kasutada suurustabelit suuruse määramiseks, vajadusel saame personaalselt abiks olla õige suuruse määramisel.

Kas saan lasta arve vormistada ettevõttele? Jah, ikka. Rekvisiidid täpsustab teiega üle meie kliendikoordinaator.

Millal toimub tellimuse eest tasumine? Üldjuhul vormistatakse arve vahetult enne tellimuse valmimist ja see tuleb tasuda enne kauba üleandmist. Suuremate tellimuste puhul rakendame ettemaksu 50% ulatuses.

Kas saan oma tellimusele ise järele tulla? Jah, asume Tartus aadressil Riia tn 138c. Oleme avatud E-R 9.00-17.30. Tallinnas meie esindus puudub.

Lõhkusin enda särgi, kas seda saab parandada? Kui kahjustad mõnda enda toodet või avastad sellel mõne tootmisvea, võta meiega ühendust ja kirjelda oma muret, võimalusel parandame toote või pakume välja mõne muu lahenduse.

 

Disain:

Kas riiete värvi saab ise valida ja kas mul on võimalus enda logosid riietele panna? Kui palju see maksab? Enamus meie tooteid on 100% ulatuses disainitavad ning puuduvad olulisemad värvi- ja kujunduspiirangud. Kogu taustavärvi, -kujunduse ja sümboolika peale kandmine kajastub kujundustasu hinnas ning eraldi ei tasustata.

Kas riideid saab ise disainida? Jah, selleks tuleb küsida vastavad põhjad moomoo disaineritelt. Kui kujundus on nõuetekohaselt vormistatud ja moomoo poolt olulisi täiendavaid töid ei kaasne, siis disainitööde kulu ei lisandu.

Mis formaadis peavad minu saadetud logod ja muud kujundusfailid olema? Kogu kujundus, sh logod peavad olema vektorformaadis ja CMYK värviruumis. Täpseima tulemuse saavutamiseks on vajalikud kujunduses kasutatud värvid Pantone referentsidena.

Mul on olemas oma disain, kas seda on võimalik moomoo toodetele üle kanda? Jah, selleks saata olemasolev materjal moomoo disainerile, kes annab juba täpsema hinnangu kasutatavuse osas.

Kui palju maksab disainimine? Disain maksab 72 € tund. Disainitööde maht sõltub sellest, kui ajamahukas on soovitud disainiidee loomine ja elluviimine. Täiendavalt erinevate toodete arvust, logode/kirjade arvust ning sellest, kas ja kui palju peame õigete toonide leidmiseks tegema trükiproove. Keskeltläbi kulub ühe tavalise rattariiete komplekti disainimiseks 1-2 h.

 

Kui sa enda küsimust siit ei leidnud, esita see julgelt meiliaadressil info@moomoo.ee