2022 rattariided: uued tooted, värsked disainid

moomoo rattariided

moomoo valmisriided saavad sellel aastal suure värskenduse. Kahel hooajal on valmisriiete valikus olnud alati-laos Essentials ja erinevad välkkollektsioonid, mida tootsime vaid tellimise peale piiratud aja jooksul. Mõlemal kollektsioonitüübil on omad plussid ja miinused ning pärast küsitlusi ja põhjalikku tagasivaadet viimastele aastatele otsustasime loobuda Essentialsist ja regulaarsetest tellimuspõhistest kollektsioonidest.

Sel aastal lõime sisuliselt hübriidi mõlema loogika tugevustest, kus saame pakkuda meile kui kohalikule tootjale omast paindlikkust ja teile värskeid tooteid kogu hooaja vältel. Kõik uued tooted ja disainid leiad moomoo e-poest. Järgnev artikkel annab ülevaate valmisriiete uuest loogikast ning sellest, milliseid tooteid ja disaine on sellel aastal valikusse oodata.

moomoo rattariided

moIX

Selleaastane värske tootevalik koondub nimetuse moIX alla, mis sümboliseerib moomoo 9. hooaega. Juba praegu leiad valikust oma kevadisteks sõitudeks sobivaid riideid, kuid soovitame aeg-ajalt valikul silma peal hoida, sest see on värske terve hooaja jooksul ja uusi tooteid lisandub pidevalt juurde.

moomoo rattariided

Vaata kevadriideid

Uue hooaja algus toob värsket hingamist ja uusi sihte. Sellel aastal otsustasime lahti lasta valmisriiete disaini osas tekkinud eelarvamustest ja teatud piirangutest ning liikuda kollektsiooniga vabamalt selles suunas, kuhu brändina ühine tunne meid viib. Ja tunne on hea!

moIX kollektsiooni loomisel olid peamised eesmärgid pakkuda vaheldust väsitavale klassikalisele koloriidile, disaini käsitleda põhjalikumalt ja viimistleda tooted seninägematu tasemeni. Toode peab kandjat kõnetama ja rääkima enda eest, sõltumata ratturi tasemest, ilmast või aastaajast.

Kõik kollektsioonitooted on omavahel kombineeritavad toote värvist sõltumata, sellisel viisil on võimalik kombineerida kümneid erinevad look‘e. Paras väljakutse riidepedandile, kelle sokid-särgid-ventiilid peavad kõik olema ühte värvi, kuid loodetavasti enamik leiab sellest otsusest siiski vabadust ja mitmekülgsust, mida soovisimegi edasi anda. Uue disaini eesmärk on anda ratturile võimalus välja näha šikk ja stiilipuhas, tunda ennast riideid kandes hästi.

moIX kollektsiooni taga on moomoo disainitiim koosseisus Timo Saabas, Andri Tallo, Karl Kristofer Kurruk ja Siim Maasik. Disainide autor ja fotograaf on Andri Tallo.

Väikesed asjad, suur mõju

moomoo rattariided kollektsioon

Kas oled mõelnud, millise emotsiooniga sa tavaliselt sadulasse istud? Usume, et peamine osa selle kujunemisel on vahetul ettevalmistusel. Kui aja leidmise ja ratta korrashoiu eest vastutad sina, siis oleme uute riiete puhul pööranud erilist tähelepanu detailide viimistlemisele, et tunne uue särgi kättesaamisest või selgatõmbamisest oleks maksimaalselt hea. See tähendab loomulikult suurepärast istuvust ja kvaliteetseid materjale, kuid ka pakendi avamisrõõmu, viimistletud õmbluseid, efektseid lisadetaile ja eelvärvitud kangaid. Kogu visuaalset esteetikat, mis on tihti toote nn “peidetud osa”. Kui riiete funktsionaalne pool hakkab tööle esimeste vändapööretega, siis motivatsiooni kujundamisel on sama oluline, et sadulasse istudes tunneksid end hästi ja näeksid hea välja. Ütle nüüd, et sa ei viska viimast pilku mõne akna peegeldusse kodust välja veeredes!

moomoo – keep you riding

moomoo rattariided

Hooaja alustaja

Hooaja alustamiseks soovitame kombinatsiooni:

Vastavalt ilma soojenemisele lisame valikusse õhemaid tooteid. Kursis olemiseks jälgi meie Facebooki ja Instagrami lehekülge. Liitu uudiskirjaga lehekülje lõpus, et olla teadlik parimatest pakkumistest ja saada püsikliendi 10%-line soodustus.

vaata meeste riideid

vaata naiste riideid