Mis on eritellimus

mis on eritellimus

Eritellimus on oma personaalse disainiga rattariiete tellimine. Esmalt tuleb valida moomoo eritellimuskataloogist omale sobivad tooted, millele loome peale sinu unikaalse disaini. Riideid saad tellida täpselt nii palju ja siis, kui seda ise soovid. Eritellimusriided on meie spetsialiteet ja see ei ole sulle keeruline, kallis või mingeid eelteadmisi nõudev. Sobivate toodete valimisel, disaini loomisel ja kogu protsessi jooksul on sulle abiks moomoo spetsialistid.

Levinud eritellimusega seonduvatele küsimustele vastame KKK leheküljel. Liigume alljärgnevas postituses samm-sammult edasi alates rattariiete soovi tekkest kuni valmisproduktini ja vaatame erinevad etapid üle. Kui sul tekib lugemise käigus küsimusi, millele vastust ei leia, siis kontakteeru või tule kohale.

Vali välja sobivad mudelid

Tahaksid endale rattariideid tellida moomoost, aga ei tea, mida esmalt tegema peaks? Vali esiteks meie kodulehelt välja sobivad mudelid eritellimuse alt. Seejärel alusta kirja kirjutamist aadressil info@moomoo.ee, kus mainid ära tooted, millele soovid disaini.

Disain

Enamik meie riideid on 100% ulatuses disainitavad. On kaks varianti, kas disaini teeme meie või teeb klient ise. Kui jätad meie hoolde, siis jätka kirja kirjutamist disainiootuste kirjeldamisega: disaini- ja värvieelistused, logode asukohad jms. Kui sul pole konkreetset mõtet endal tekkinud, siis anna lihtsalt oma disainisoovist teada ning saame kõik ülejäänud sinu eest ära teha. Enne kujunduse töösse saatmist kinnitame selle sinuga ära, vajadusel saab disainer viimased soovid sisse viia. Kui soovid ise disainida, küsi meie disainerilt disainipõhjasid ja juhendit kujunduse tegemiseks. Kui sul on vektorgraafikaga kogemus olemas, siis on nii võimalik võtta pikemalt aega ise disaine läbi katsetada ja vajadusel ka poole pealt meie disain projekti kaasata. Enne sinu tehtud disaini kinnitamist vaatab meie disainer töö kriitilise pilguga üle, vajadusel teeb koos sinuga mõned täpsustused ja disain suunatakse töösse. Kõik moomoo disainid luuakse unikaalselt vaid ühele kliendile ning soovi korral saad aja jooksul disaini juurde tooteid lisada ja disaini muuta täpselt nii, nagu soovid. Eritellimus võimaldab luua kordumatuid disaine, kogu inspiratsiooni näiteks siit!

Kui oled toote- ja disainisoovid välja mõelnud, pane esmane kiri meile teele ja sõidame koos edasi!

Tellimuse esitamine

Samal ajal, kui disainimisprotsess kestab, võid hakata tellimust tellimisvormile koguma. Tutvu esmalt kogu hinnakirja ja soodustustega. Tellimuse esitamisel kindlasti kirjas ära mainida, kas tooted on nimelised ja mis nimekuju kuskile tuleb. Paljudel toodetel on naiste ja meeste mudelid, kindlasti eristada ka neid. Kui mõnel tootel on ainult meeste mudel, siis tavaliselt võtavad naised number väiksema. Ratta- ja suusariiete suurused on XS-4XL. Laste suurused on 110-160 cm. Miinimumkogust tellimusel ei ole, telli kasvõi üks särk. Lihtsalt rohkem on soodsam.

Kuidas leida õige suurus

Kodulehel on toodete juures alati suurustabel. Kui sellega hätta jääd, siis saame välja saata prooviriided. Meie riided on kohapeal proovimiseks olemas ainult Tartu kontoris, Riia mnt 138c. On kolm tootesarja: Basic, Pro ja Pro Race. Kõikide sarjade riided on ümber keha liibuvad. Basicu sari on lõdvema, regular-fit-istuvusega. Pro sarja riided on loodud sõiduasendi põhjal, slim-fit-istuvusega liibuvad need tihedalt vastu keha. Pro Race on väga liibuva lõikega, soovitame eelnevalt riideid selga proovida. Soovitame tutvuda põhjalike tootelehtedega ja lugeda blogipostitust “Kuidas valida rattariideid”. Kui jääd sobiva mudeli ja suuruse valimisel hätta, võta meiega ühendust, aitame meeleldi.

Ajakulu

Tarneaeg hakkab jooksma alates disaini ja tellimuse kinnitamisest. Keskmiselt võtab disaini tegemise ja tellimuse komplekteerimine aega nädal, riiete valmimine 3-4 nädalat. Kevadisel ajal, kui kõik on laagritesse minemas, võib ajakulu olla 5-6 nädalat, madalhooajal saame hakkama vahel isegi paari nädalaga. Seega tasub ennetada kiiret aega ja hakata valmistuma kevadhooajaks juba jaanuaris. Kui riideid on vaja saada tavalisest kiiremini, siis rakendub kiirtöö tasu.

Kuidas kujuneb hind

Üldiselt on alates 6-st ühest liigist tootele 15% soodustus. On mõned erandid, mida saab hinnakirjast vaadata. Toote hindadele lisandub disainitasu 60 eurot/h. Kui on soov lisada inimese nimi tootele, siis on see 3,6 eurot. Transpordikulu jääb 3-7 euro vahele. Kui soovid kangale lisada kuumpressiga (helkur)logo, siis see on eraldi hinnastatud. Hind kujuneb logode hulgast ja selle täpsustab kliendikoordinaator (info@moomoo.ee). Kõik disainifailid jäävad meile kaustadesse alles. Seega kui tahad järgmine aasta sama tellimuse teha või midagi pisut muuta, siis läheb see lihtsalt. Lisatasu me väikeste muudatuste eest ei küsi. Kui vorm läheb põhjalikule uuenduskuurile, siis lisandub ka disainitasu tunnihinna alusel.

Millal maksmine toimub

Suuremate tellimuste puhul võtame ettemaksu poole tellimuse ulatuses enne tööga alustamist. Arve väljastame natuke enne tellimuse valmimist. Ootame, et kõik oleks makstud enne kauba väljastamist.

Kukkumisgarantii

moomoo parandab enda tehtud riide tasuta ära, kui oled sellega kukkunud ja toodet annab parandada. Too riie meile kontorisse või pane teele. Aitame ikka.

Ära sea oma fantaasiale piire ja võta meiega julgelt ühendust, kui lugemisel tekkis huvi! Teeme teoks sinu personaalse disainiga rattariiete idee või siis spordiklubi, kollektiivi või sõpruskonna ühtse vormi unistuse. Veerevat ideedelendu!

Vaata tooteid Võta meiega ühendust Loe teisi blogiartikleid