Mida toob 2020?

On uus aasta ja ees uus rattahooaeg. Nii nagu iga rattasõber ootab, et saaks oma rattalt juba tolmu pühkida ja esimesi kilomeetreid koguma hakata, oleme siin moomoos uue suve suures ootuses. Jagame ootusärevust ja tõstame pisut katteloori sellelt, mis tulemas.

Olime mullu uhked oma esimese Life-Cyclisti särgi sünni üle. Täies ulatuses ümbertöötatud tarbija- ja tootmisjääkidest valmistatud särk oli moomoo esimene suurem samm – pedaalitõuge – keskkonnasäästu poole.

Täpina i peal tõusis sama sarja särk koduse Tour of Estonia velotuuri poodiumi kõrgeimale astmele. Tõenäoliselt oli see maailmas esmakordne, kui rahvusvahelise velotuuri liidrisärgid olid valmistatud üleni ümbertöötatud materjalidest.

Rõõm on teatada, et liigume mullu palju heakskiitu saanud suunaga edasi. Nii suurendame tänavu keskkonnasäästlike materjalide kasutust oma kõige populaarsemaid tooteid valmistades.

Meie keskkonnasäästlik eetos ei piirdu üksnes kangastega. Korraldame ümber riiete valmistamist ja rakendame järjest rohkem ringmajanduspõhimõtteid. Nii hakkame näiteks suuremat osa kollektsiooniriietest valmistama üksnes ettetellimisel. See aitab vähendada ületootmist ja selle käigus tekkivaid jääke.

Ettetellimisele annavad aprillis hoo sisse esimesed silmatorkavad ja ainulaadsed kujunduslahendused, mis sünnivad põneva, majast väljaulatava koostöö tulemusel. Tellimisajaks saab üks nädal ja tellimuse põhjal õmmeldud riided postitame juba ostule järgneval nädalal. Kiire tarneaeg on võimalik tänu meie majasisesele tootmisele, kus teeme algusest lõpuni kõik ise.

Naisterahvad rõõmustavad, sest tänavu laiendame neile mõeldud tootevalikut. Hakkame neile tootma mitut erinevat paari uusi rattapükse, sh traksideta, ja konstrueerime uusi, naisekehale hästi sobivaid tooteversioone.

Ühtlasi tutvustame uut püsikollektsiooni, mis koosneb ratturile esmavajalikust. See nutikas valik riideid on meil alati laos ja seega igal ajal müügil. Püsikollektsioonist leiab rattur endale tarviliku enamikuks sõitudeks. Just püsikollektsiooni toodete ostjad on esimesed, kes saavad osa meie värskeimatest tootearenduse tulemustest ja uudistoodetest.

Rattahooajale lisavad vürtsi olulised sündmused. Tänavune Tour de France ja L’Etape du Tour saavad päikselise alguse Nizzast ning meie valmistume nendest moomoo stiilis osa saama. Olümpiamängud viivad meid hommikumaale, kus Tokyost lähte saav meeste grupisõit käib läbi müstilise Fuji mäe jalami. Ratturite riidepartnerina hoolitseme selle eest, et meie sportlased oleksid riietatud tähtsale sündmusele kohaselt ja stiilselt.

Just sel viisil kujundame moomoo tänavu veelgi keskkonnasäästlikumaks, ainulaadsemaks ja isikupärasemaks. Loodetavasti naudid seda sõitu koos meiega!

PS Mine kiika meie veebipoodi: teeme seal platsi puhtaks ja pakume riideid kuni 70% soodsamalt. Tee valik kiiresti, enne kui hakkame soodusmüügile suuremat reklaami tegema.

Tiim Tartu 2024 – Balticchaincycling.com. UCI kontinentaaltiim hooajaeelses treeninglaagris Salous Hispaanias, riietatud eritellimusel valminud tiimiriietesse. Foto: Adam Illingworth | BCC