moomoo Essentialsi rattariided

Alates 2020. aastast müüme moomoo valmiskollektsioonide rattariideid ainult ettetellimise põhimõttel. Aga mis saab siis, kui kliendil on riideid vaja otsekohe?

Selleks otstarbeks jääb meie veebipoodi müüki tootesari moomoo Essentials. Need tooted on alati laos olemas. Minimalistlik välimus, aga maksimaalne sisu: sellest kollektsioonist leiad uusimad ja parimad rattariided, mida me oskame valmistada.

moomoo essentials rattariided meriino rattasärk

moomoo Essentials on kollektsioon esmavajalikest toodetest, mida vajab oma garderoobi iga rattur

 

Vaata meeste valikut

 

essentsiaalne ‹-se (eesti keele seletav sõnaraamat) oluline, peamine.

* Sageli on nad [= ratturid] riietunud eri värvi kulunud ja/või õliga määrdunud riietesse nagu mõned tšainikud. Nad on kaotanud rattaspordi essentsiaalse osa näha alati välja esinduslik.

* Väljamõeldud näidislause

moomoo Essentialsi rattariided on stiilipuhta disainiga – neid saad sobitada mitmesuguste rattariietega, mis sul juba olemas on. Essentialsi valikus on näiteks ajatu väljanägemisega klassikalised mustad püksid, millega on sul vabadus koos kanda ükskõik kui roosasid sokke või hoopis mõnda uhket finisher’i rattasärki (mis ühegi teise püksipaariga ei sobi).

moomoo Pro 4.0 rattapüksid

Selles rattariiete kollektsioonis esitleme oma uusimaid mudeleid. Tähelepanu väärivad moomoo Pro 4.0 rattapüksid, mis täiendavad tänu vähendatud õmblustele ja trakside edasiarendusele suurepäraselt juba tuntud Pro Race’i rattasärki.

Pro 4.0 kollektsiooni materjalikasutus on eksklusiivne: pükste ja pikkade särkide jaoks oleme valinud soliidsed, musta või tumesinist tooni kangad. Kanga pinnale kuumutatud helkurdetailid ei tungi valguse käes esile, ent muudavad ratturi hämaral ajal liikluses paremini märgatavaks.

naiste rattariided moomoo

Naiste rattasärk Pro Navy ja naiste Pro 3.0 püksid

Naiste rattariided

Uue rattariiete kollektsiooniga suurendame ka naiste mudelite valikut. Naiste Basicu särk ja traksideta rattapüksid on ühed neist uutest toodetest, mida on meie kliendid kaua oodanud. Meil on rõõm, et saame lõpuks pakkuda ka pelotoni õrnema soo kehaehitusele sobivamaid mudeleid!

Naiste mudelid saavad hetkel veel viimast lihvi ja valmivad lähima kuu jooksul, teavitame sellest meie sotsiaalmeedia vahendusel.

Alati laos, valmis sinu igaks sõiduks

moomoo Essentials on meie ainus sari, mille tooteid valmistame tulevikuski väikeses koguses lattu valmis. Nii säilib meil tellimustoodete kõrval ka veebipoe tavaloogika: endale vajaliku toote saad lühikese tarneajaga.

moomoo essentials naiste rattasärk

Riietu stiilselt, aga vastutustundlikult. Tellimuspõhine tootmine

Vastutustundlik riietumine tähendab ka keskkonnateadlikumat tootmist: üks meie eesmärke on vähendada ületootmisest põhjustatud laojääkide teket. Kõigi teiste kollektsioonide tooted peale Essentialsi omade valmivad edaspidi nädala jooksul pärast tellimuse esitamist.

Kogu maailm liigub loodussäästliku käitumise poole. Eelista ka sina kvaliteetsemat toodangut, mille päritolu sa tead. moomoost soetad keskkonnateadlikult toodetud stiilipuhtad riided, mis kestavad ka esteetiliselt kaua.

Kanna oma riiete eest hoolt

Pese uus riideese enne esimest kandmist läbi, sest see muudab ta pehmemaks ja mõnusamaks. Pane rõivad pesumasinasse kindlasti Guppyfriendi pesukotis, et säästa kangaid ja kaitsta loodust.

Kukkumine käib rattasõiduga kaasas. Kui oled kukkunud ja riideese on katki läinud, võta meiega ühendust: kui võimalik, parandame selle ära. moomoo Essentialsi sarja riietele kehtib kukkumisgarantii. Nii kestavad sinu lemmikpüksid veelgi kauem.

Loe siit lähemalt, kuidas oma rattariiete eest nii hoolt kanda, et need kaua vastu peaksid.

Vaata moomoo Essentialsi meesteriideid

 

Fotod: Adam Illingworth