Eesti jalgrattakoondis Eesti rattariietes

eesti koondis

moomoo on 2024. aastal Eesti jalgrattakoondise ametlik riidepartner! See koostöö märgib meie jaoks jala kinnitamist tippspordis, kus nüüd lisaks Soome jalgrattakoondisele, varustame ka Eesti parimad ratturid kvaliteetsete, tehniliste ja stiilsete riietega. See uus peatükk moomoo ja Eesti jalgrattakoondise koostöös ei ole ainult märkimisväärne tagasitulek, vaid ka tõestus meie pühendumusest sporti ja riiete kvaliteeti.

Me soovime panustada koondise edusse, pakkudes uuenduslikke ja tehniliselt arenenud riideid, mis on loodud spetsiaalselt tipptasemel võistlemiseks, fookus mugavusel, vastupidavusel ja funktsionaalsusel, mis soodustab sportlastel saavutada parimaid tulemusi, olgu siis treeningutel või rahvusvahelistel võistlustel. moomoo disain ja kvaliteet peegeldavad meie kirge spordi ja innovatsiooni vastu, olles ideaalne valik Eesti jalgrattakoondisele.

Uus peatükk toob kindlasti kaasa põnevaid võimalusi ja väljakutseid. Selle koostöö kaudu näitavad mõlemad osapooled oma pühendumust tippspordile ja Eesti jalgratturite pidevale toetamisele. moomoo panus Eesti jalgrattakoondise varustamisesse ei ole ainult meie jaoks suur samm, vaid ka oluline samm Eesti jalgrattaspordi edendamisel rahvusvahelisel areenil.

Soovime moomoo kollektiivi poolt koondise ratturitele kordaminekuid uuel hooajal!

eesti koondis