Mida toob hooaeg 2024

Koos talve möödumisega ja hooaegade vahetusega kasvab hüppeliselt ka ratturite ootus. Samamoodi ratturitega valmistume moomoos suvehooajaks ka meie – talvel käib ettevalmistus, et siis suvel tippvormis olla. Siin kokkuvõte sellest, mis meil talvel küpsenud on ja mida saabuval hooajal oodata võib.

Uus kollektsioon

Sel aastal toome oma kollektsiooni välja kahes osas. Juba on meie veebipoes leitavad soojad riided. Need varajased esimesed tooted kuulutavad tänavu kollektsiooniga saabuvaid rikkalikke värve ja oodata on varasemast julgemaid disaine, mis peegeldavad meie moomoo nägu ja mida me varem ei ole veel oma kollektsioonides välja toonud. Aprillikuu jooksul lisame soojade riiete kõrvale ka suvised riided, mida loodetavasti saab kanda juba aprillikuu lõpus.

Uue kollektsiooni hulgas tulevad pakkumisse ka kõige uuemad rattapüksid Active 5.0 ja Premium 2.0. Peamiselt just naisterahvastelt kogutud tagasiside põhjal on pükstel täiesti uued läbilõiked, mis minimeerivad visuaalsed voldid ja loovad maksimaalselt sileda kontuuri. Lisaks sellele saavad Premium-pükste pehmendused õhukese, aga lisatoetust pakkuva kihi, et mugavustunne püsiks ka eriti pikkadel sõitudel. Oleme tänulikud kõigile, kes hooaja jooksul meile tagasisidet annavad. Võtame oma toodete kasutajate tagasisidet tõsiselt ja rakendame seda ka tootearenduses, et pakkuda veel paremaid lahendusi.

Et moomoo on Eesti Jalgratturite Liidu ametlik riidepartner, saavad kõigile kättesaadavaks ka koondise disainiga rattariided. Osa selle kollektsiooni müügist läheb tagasi Jalgrattaliidule ala noortespordi edendamiseks.

Oma pood

2024. aastal vallutab moomoo sõna otseses mõttes uusi territooriume. Loodetavasti juba maikuus on meid võimalik külastada uuel aadressil Riia tänaval (aadressi täpsustame siis, kui aeg on küps). Külastajatele muutub lihtsamaks ligipääs rattaga, jalgsi või autoga ning tekib võimalus tutvuda brändiga ja kogu riietevalikuga täiesti uuel moel.

Limiteeritud pakkumised

Hooaja vältel tasub hoida pilku peal meie infokanalitel, sest teeme väga limiteerituid pakkumisi, mis saavad olema nii unikaalsed kui ka eksklusiivsed. Katsetame oma eriti julgeid ideid neile, kes tahavad teistest eristuda ja midagi kordumatut.

Eritellimus, regular-fit ja uus keevistehnoloogia

Eritellimuse uuteks täiendusteks on Active-sarja lühikeste varrukatega rattasärkide uued regular-fit-alternatiivid. Need avaramad särgid sobituvad hästi profisportlastest erinevate kehakujudega, tegemata seejuures muid kompromisse.

Väiksemaid pisimuudatusi on eritellimuse valikus rohkelt. Neid tuvastab kõige paremini mudeli versiooninumbri muutuse järgi. Ühtlasi näitab see number mõne toote väga pikka ja põnevat ajalugu. Mõni mudel on aastate jooksul jõudnud oma neljanda või koguni viienda iteratsioonini.

Foto: Adam Illingworth 

2023. aastal hakkasime pakkuma eraldistardikombet, kus rakendasime esimesena uut keevistehnoloogiat traditsiooniliste õmbluste asemel. Keevitatud või teibitud õmblused hoiavad rohkem keha ligi, on mugavamad, peavad suurele venitamisele paremini vastu, on esteetiliselt kaunimad ja boonusena ka kiiremad :) (tuuletunnelis testitud!). Sel hooajal laiendame tehnoloogia kasutust moomoo parimatele pükstele ja suvesärgile. Uue tehnoloogiaga tooteid on oodata hooaja esimeses pooles, siis kui kasutajatestid edukalt läbitud. Üht saab aga lubada: parimad tooted saavad veel paremaks.

moomoo klubi

moomoo klubi on meie jaoks uus verstapost rattaspordi edendamisel. Kutsume kõiki rattasõiduhuvilisi klubiga liituma, võtma osa saadik Hanna eestvedamisel korraldatavatest ühistest rattasõitudest ja teistest põnevatest üritustest, mida plaanime läbi viia koostöös ka oma ala spetsialistidega. Oleme loonud läbi aastate erinevatele rattaklubidele disaine ja lõpuks avanes meil võimalus disainida ka oma klubile sõiduriietevorm, mis on energiline ja silmajääv, et meie klubiliikmed liikluses hästi märgatud oleks. moomoo klubi vormi oleme näidanud oma sotsiaalmeedia platvormidel.

Rohkem saab uue klubi kohta lugeda kodukorrast ja korduma kippuvate küsimuste rubriigist. Liitumiseks tuleb täita liitumisavaldus.

moomoo ring: parandusteenus ja järelturg

moomoo ring sümboliseerib meie pühendumust kestlikkusele ja ringmajanduse põhimõtete rakendamisele. Ühe suure erinevusena konkurentidest parandame me oma tooteid ja maksimeerime seeläbi nende eluiga. Olulise uuendusena anname järelturul uue võimaluse meie prototüüpidele ja näidistele, mis muidu kasutuseta jääksid.

Meie tootmisjuhi Kairi eestvedamisel käib töö parandusteenuse klienditeekonna parandamiseks, et teha see maksimaalselt lihtsaks. Katkise toote saab meile saata endale kõige mugavamast pakiautomaadist ja meie edastame juba parandatud toote täpselt sinna, kuhu soovitakse.

Oma tegevuse käigus valmistame mitmeid kvaliteetseid tooteid, mis ühel või teisel põhjusel kasutust ei saa. Näiteks loome tootearenduse käigus prototüüpe, mida tavapärasel viisil müüa pole võimalik. Lisaks valmistame palju suurusnäidiseid. Sel aastal saavad ka need tooted uue võimaluse. Nimetame neid moomoo järelturul müüdavateks, mida soodsamatel tingimustel meie kodulehelt varsti osta saab.

Erakordne tiim

Kõik need ja teisedki arengud poleks võimalikud supertiimita. Eriline rõõm on sel hooajal tervitada täiesti uusi liikmeid, aga ka juba vanu tuttavaid, igalühel oma unikaalne tugevus ja kindel roll.

Tagasi on juhiabi Minna, Hanna juhib ja seab moomoo brändivisiooni, ilusaid vorme loob disainer Triin ja Kaisa aitab hoolitseda vajalike detailide väljalõikuse eest laiast kangavalikust.

moomoo tiim märtsis 2024

Hooaeg alaku!

Saa uuest hooajast osa koos meiega: tutvu kollektsiooniga meie kodulehel, saa rohkem teada klubi tegevusest selle kodukorras või korduma kippuvate küsimuste rubriigis ja huvi korral täida liitumisavaldus. Hoia pilk peal ka meie Facebookil ja Instagramil, kus jagame uudiseid ja nõuandeid oma sõpradele!


Kirjutas Martti Sala, moomoo tegevjuht