talvemüts Light 4.0

  • -10-+3 °C
  • 30 g

Tihedalt pähe liibuv ja hästihingav Light müts on loodud talvisteks aktiivseteks tegevusteks, lisaks suusatamisele sobib müts suurepäraselt jooksmiseks, matkamiseks, kepikõnniks jms. Müts valmib ringlussevõetud materjalidest tehtud tehnilisest kangast, mis on pehme ja juhib higi naha pinnalt eemale.

Tänu ergonoomilisele lõikele ja elastsele kangale sobitub see hästi erinevate peakujudega. Mütsi pehme ja fliisine sisemine alläär katab kõrvad ning hoiab mütsi sportimisel paigal. Mütsil on peidetud patsiauk.

Müts on tellitav oma disainiga. Võimalik tellida valge või musta tutiga.
Valmisriiete ostmiseks vaata veebipoodi.

Peaümbermõõdud suuruse valikul: XS 52-54 cm, S 54 – 56 cm, M 56 – 59 cm, L 59 – 63 cm

Omadused:

KogusPuhasta

Featuur

materjalide taaskasutus

Ringlussevõetud materjalid

Särgi kangad valmivad tarbimisjärgsest plastist, mis on ümber töötatud, ning taaskasutusse võetud nailoni ja elastaani tootmisjääkidest.

Materjalide ringlussevõtt vähendab toorainevajadust, andes muidu prügimäele minevatele materjalidele uue võimaluse. Sedalaadi kangaste kasutus vähendab riiete keskkonnamõju, tegemata seejuures kompromisse kvaliteedis ja kestuses.

Meie keskkonnasäästlik eetos ei piirdu üksnes kangastega. Korraldame ümber ka riiete valmistamist ja rakendame järjest rohkem ringmajanduse põhimõtteid.