Pro | püksid 4.0

  • 12-25 °C
  • 200 g

Pro 4.0 püksid on kasutusel ka Eesti rahvuskoondises ja esindavad moomoo rattapükste tipptaset. Aastatepikkuse profisportlastega koostöös arendatud püksid on loodud kõige nõudlikumaid sõite silmas pidades. Tulemuseks on mugavus, mis nõutud ka igapäevasõitude korral.

Tihedalt ümber keha liibuvate pükste padi valmib nikerdades ning on kombineeritud kahest erineva survetugevusega kihist ja nahale pehmest kangast. Eriline valmistamismeetod võimaldab padja osad siduda järskude servadeta õhukeseks tervikuks. Pükste laiad silikoonid hoiavad need liikumise ajal kindlalt paigas. Õhuline ülaosakangas toetab keha termoregulatsiooni. Suure koetihedusega püksikangas toetab lihaseid ja jaotab kompressiooni ühtlaselt. Tugevad traksid ei lähe kortsu riietumisel ja ei hakka soonima pikematel sõitudel. Kõik on tervikuks õmmeldud erilise flat-seamer’iga, mille madalad õmblused on laiad ja pehmed.

Pükste uus generatsioon tuleb uute mugavamate traksidega. Samuti lisavad mugavust pükste uued siseosad, kus on nutikalt vähendatud üleliigseid õmblusi.

NB! Tegemist on slim-fit-rattapükstega, võimalusel proovi suurust või vali üks number suurem.

Pro püksid on tellitavad oma disainiga.
Valmisriiete ostmiseks vaata veebipoodi.

Omadused:

  • slim-fit-lõige
  • 50+ UV-kaitse
  • 65 kg/m3 + 120 kg/m3 tugevusega padi
  • higi juhtiv püksikangas
  • mugavad traksid, mis ei sooni ega rulli
  • laiad, 70 mm silikoonribad
  • elastsed Eloflexi niidid
  • madala profiiliga ja hõõrdumist vältivad flat-seamer-õmblused

Suurus Vaata suuruste tabelit

1

Sündinud rattasadulas

2

Eriline püksikangas

3

Pehmendus Gallio

Featuur

Rattapüksid Pro 3.0
1

Sündinud rattasadulas

Pro sarja püksid on koostöös professionaalidega välja töötatud rattapüksid. Püksid on loodud liibuma tihedalt ümber keha, on anatoomilised ja sobituvad sõiduasendiga, puuduvad üleliigsed voldid ja kortsud.

Vaata lisaks

Featuur

Rattapükste kangas Thunderbike on suurema koetihedusega, mis tagab suurem kompressiooni ja mugavustunde
2

Eriline püksikangas

Tavalisest suurema koetihedusega püksikangas on mugavam ja juhib niiskuse naha pinnalt eemale. Kangas kasutatav spetsiaalne elastomeer tagab optimaalsema venivuse, kompressiooni ja aitab säilitada pükste kuju ka tuhandete kilomeetrite järel.

Featuur

moomoo Pro seeria meeste rattapükste padi Gallio
3

Pehmendus Gallio

Nikerdades valmiv padi on teistest kergem. Unikaalne valmistamismeetod ühendab padja tugevamad ja pehmemad osad järskude servade ja õmblusteta. Tulemuseks on maksimaalne mugavus minimaalseima hõõrdumisohuga.
Õhuke lõpptervik vähendab survet tundlikele piirkondadele.
Padja põhikihi 120 g/m3 tihedus tagab sõidumugavuse ka kolme ja enama tunni pikkustel rattasõitudel.