Spordiklubi IKS

Sellised tiitlid nagu president ja minister on spordiklubi IKS liikmete jaoks igapäevased. Saage tuttavaks: nemad on ühise spordiideega riigi tähtsaimad ihukaitsjad ehk lühidalt IKS. Esimese tõuke sai IKS juba president Lennart Meri ajal. Klubi koondab ametnikke Politsei- ja Piirivalveametist, kuid siit leiab teistegi asutuste töötajaid.

IKS kirjeldab end kui tagasihoidlikku spordiklubi. Samas traditsioonilised spordilaagrid, L'Etape du Tour de France osalused ja kogu satsiga Estonian Cupil osalemine näitab ilmekalt, et võetakse asja südamega ning lihtsate jalakeerutajate klubiga tegu pole.

IKS ja moomoo

Koostöö meie ühe lemmikklubiga sai alguse 2015. aasta lõpus, mil IKS otsis oma rattariietele uut valmistajat. Meil on hea meel, et toona veel juhusena kokkuvõetavad sündmused viisid moomoo ja IKSi kokku. Sellest ajast on sõprus kasvanud ning isegi kui kokkusaamised on harvad, on rõõm jällenägemisest sedavõrd suurem.

Featuur

moomoo rattariided

IK + S = X

Kui IK tähistab ihukaitsjaid ja S spordiklubi, siis X seob selle tervikuks ja mitte niisama lihtsalt. Ühendav sümbol X kannab edasi klubiliste ühiseid huve ja avastamisrõõmu, sportlikke eluviise ja katsumusi.

Featuur

moomoo rattariided

President Kersti Kaljulaid

Vabariigi president ei ole ametlikult IKSi liige, kuid kuna talle meeldib klubiriiete disain ja klubi idee, võib teda näha sportimas just neis värvides. IKSis on liige igaks juhtumiks, olgu siis vajadus presidendiga sammu pidada jooksu- või hoopis suusamaratonidel.

Featuur

moomoo tiimid

Disain

IKSi klubi riiete kujunduse autor on Ain Kuuseoks.

Disainimisel oli eesmärk siduda esteetiline pool praktilisega. Välisilme põhirolli pidid enda kanda võtma lipuvärvid, mis seoti ratturi nähtavust silmas pidades erksa tooniga – neoonkollasega. Liikmete kuuluvust märgivad kujunduses politseilõvid. Tulemuseks on kõiki aspekte suurepäraselt siduv tervik.