Spordiklubi IKS

Sellised tiitlid nagu president ja minister on spordiklubi IKS liikmete jaoks igapäevased. Need pole aga mitte spordiklubi juhtimiseks antud tiitlid, vaid mõeldud on Eesti presidente ja peaministreid.

Saage tuttavaks: nemad on ühise spordiideega riigi tähtsaimad ihukaitsjad ehk lühidalt IKS. Esimese tõuke sai IKS juba president Lennart Meri ajal. Klubi koondab ametnikke Politsei- ja Piirivalveametist, kuid siit leiab teistegi asutuste töötajaid.

IKS ja moomoo

Koostöö meie ühe lemmikklubiga sai alguse 2015. aasta lõpus, mil IKS otsis oma rattariietele uut valmistajat. Meil on hea meel, et toona veel juhusena kokkuvõetavad sündmused viisid moomoo ja IKSi kokku.

Featuur

moomoo rattariided

IK + S = X

Kui IK tähistab ihukaitsjaid ja S spordiklubi, siis X seob selle tervikuks ja mitte niisama lihtsalt. Ühendav sümbol X kannab edasi klubiliste ühiseid huve ja avastamisrõõmu, sportlikke eluviise ja katsumusi.

Featuur

moomoo rattariided

President Kersti Kaljulaid

Vabariigi president ei ole ametlikult IKSi liige, kuid kuna talle meeldib klubiriiete disain ja klubi idee, võib teda näha sportimas just neis värvides. IKSis on liige igaks juhtumiks, olgu siis vajadus presidendiga sammu pidada jooksu- või hoopis suusamaratonidel. Väidetavalt võib presidendi alade hulka lisanduda maastikurattasõit – klipp-pedaalide esimese katsetamisega on kaasnenud temagi puhul rõõmud nagu kõigil teistel.

Featuur

moomoo tiimid

Disain

IKSi klubi riiete kujunduse autor on Ain Kuuseoks.

Disainimisel oli eesmärk siduda esteetiline pool praktilisega. Välisilme põhirolli pidid enda kanda võtma lipuvärvid, mis seoti ratturi nähtavust silmas pidades erksa tooniga – neoonkollasega. Liikmete kuuluvust märgivad kujunduses politseilõvid. Tulemuseks on kõiki aspekte suurepäraselt siduv tervik.