moomoo moomoo

Hawaii Express

Hawaii Express on Baltikumi suurim jalgrattavarustuse müüja. Peaasjalikult nende personalist koosnev meeskond koondubki Hawaii Expressi tiimi nime alla, ent sealt leiab teisigi rattureid alates Tanel Padarist ja Märt Avandist kuni profisportlasteni välja. Selle tiimi kollase-mustas erivormis võistleb nii Eesti üks teravaimaid naisjalgu Liisi Rist kui ka maailma absoluutsesse tippu kuuluv maastikurattur Martin Loo.

moomoo ja Hawaii Express

moomoo ja Hawaii Expressi koostöö algus ulatub tagasi aastani 2014 ehk moomoo loomiseni. Just siis andis see nimekas tiim osaliselt võimaluse tollal veel lapsekingades olnud kohalikule tootjale. Praegu riietab moomoo uhkusega kogu Hawaii Expressi tiimi.

Taustapildiga sektsioon

Taustapilt

Featuur

Scott

Scott on 1958. aastal loodud spordibränd, mille nimi ei vaja siinmail just tänu Hawaii Expressile pikemat sissejuhatust. Ühe keskse brändina kogu rattamaailmas on Scott olnud pidevalt evolutsiooni esirinnas, näiteks on need rattad olnud võidukad Tour de France’il ja olümpiamängudel. Seepärast pole üllatus, et nagu Hawaii Expressi meeskonnaliikmete nii on ka moomoo kollektiivi jaoks just Scott rattavalik number üks.

Featuur

Martin Loo

Maastikurattakrossile keskendunud Martin Loo kuulub selle ala kõige teravamasse tippu, olles võidutsenud paljudel UCI eri kategooria sõitudel. Viimaste aastate Eesti meistritiitlid maastikuratta- ja cyclo-krossis on rännanud just selle mehe auhinnarivvi.

Featuur

Disain

Hawaii Expressi tiimi riiete kujunduse autor on loovagentuur PULT ja Jüri Lõun.

Hawaii Expressi riideid lähemalt uurides võib võrreldes tavalise PRO sarja riietega leida erinevusi ennekõike detailides. Nii särgil kui ka pükstel on kasutatud alternatiivseid kangaid, mis muudab disaini personaalsemaks ka materjalivaliku poolest. Pükste jaoks on valitud tavalisest õhem, enne mustaks värvitud kangas Tri-Force Opaque, mis tagab soliidse süsimusta üldmulje. Kombineerituna tiimi sümboolikas transfer-detailidega sobituvad püksid tervikusse hästi.