Hawaii Express

Hawaii Express on Baltikumi suurim jalgrattavarustuse müüja. Peaasjalikult nende personalist koosnev meeskond koondubki Hawaii Expressi tiimi nime alla, ent sealt leiab teisigi rattureid alates Tanel Padarist ja Märt Avandist kuni profisportlasteni välja.

moomoo ja Hawaii Express

moomoo ja Hawaii Expressi koostöö algus ulatub tagasi aastani 2014 ehk moomoo loomiseni. Just siis andis see nimekas tiim osaliselt võimaluse tollal veel lapsekingades olnud kohalikule tootjale. Praegu riietab moomoo uhkusega kogu Hawaii Expressi tiimi ning pakub neile tänutäheks disaini ja muid personaalseid lahendusi, mida teised tootjad ei paku.

Taustapildiga sektsioon

Taustapilt

Featuur

Scott

Scott on 1958. aastal loodud spordibränd, mille nimi ei vaja siinmail just tänu Hawaii Expressile pikemat sissejuhatust. Ühe keskse brändina kogu rattamaailmas on Scott olnud pidevalt evolutsiooni esirinnas, näiteks on need rattad olnud võidukad Tour de France’il ja olümpiamängudel, rääkimata domineerimisest maastiku olümpiakrossis ja maratonis. Seepärast pole üllatus, et nagu Hawaii Expressi meeskonnaliikmete nii on ka moomoo kollektiivi jaoks just Scott rattavalik number üks.

Featuur

moomoo rattariided

Disain

Hawaii Expressi tiimi riiete disaini autorid on Hawaii turundusjuht Priit Salumäe (kontseptsioon) ja moomoo loovjuht Timo Saabas (kontseptsioon ja disain).

Hawaii minimalistlikku disaini iseloomustab stiilipuhtus, (unikaalne) personaalsus ning detailide viimistletus. Disaini dominant on üle käsivarte ja rinna kujundatud HAWAII, mis mõjub lihtsalt ja konkreetselt, kuid on oma olemuselt unikaalne, sellist massiivset üle lõigete jooksvat stiili on tootmistehnilise keerukuse tõttu maailmas väga vähe kasutatud. Vormile lisab unikaalsust hawaii kiri ja eriti suured initsiaalid seljal, mis on käsitsi iga vormi jaoks disainitud. Pükste puhul on kasutatud eelvärvitud mustade kangaste ja kuumpresslogode kombinatsiooni, mis muudab rattapüksid eriti soliidseks.