Hawaii Express

Hawaii Express on Baltikumi suurim jalgrattavarustuse müüja. Peaasjalikult nende personalist koosnev meeskond koondubki Hawaii Expressi tiimi nime alla, ent sealt leiab teisigi rattureid alates Tanel Padarist ja Märt Avandist kuni profisportlasteni välja. Selle tiimi kollase-mustas erivormis võistleb nii Eesti parim maastikurattur Janika Lõiv.

moomoo ja Hawaii Express

moomoo ja Hawaii Expressi koostöö algus ulatub tagasi aastani 2014 ehk moomoo loomiseni. Just siis andis see nimekas tiim osaliselt võimaluse tollal veel lapsekingades olnud kohalikule tootjale. Praegu riietab moomoo uhkusega kogu Hawaii Expressi tiimi.

Taustapildiga sektsioon

Taustapilt

Featuur

Scott

Scott on 1958. aastal loodud spordibränd, mille nimi ei vaja siinmail just tänu Hawaii Expressile pikemat sissejuhatust. Ühe keskse brändina kogu rattamaailmas on Scott olnud pidevalt evolutsiooni esirinnas, näiteks on need rattad olnud võidukad Tour de France’il ja olümpiamängudel, rääkimata domineerimisest maastiku olümpiakrossis ja maratonis. Seepärast pole üllatus, et nagu Hawaii Expressi meeskonnaliikmete nii on ka moomoo kollektiivi jaoks just Scott rattavalik number üks.

Featuur

Valitsev eesti meister olümpiakrossis

Janika Lõiv

Lühikese ajaga Eesti maastikutippude hulka tõusnud valitsev Eesti meister Janika Lõiv astub tuliselt maailma tippude kandadele. 2019. aasta Hispaania karikasarja võitja tegi tänavu Prantsusmaal Eesti jalgrattaspordiajalugu, kui lõpetas Les Getsis toimunud olümpiakrossi maailmakarika etapi kolmeteistkümnendada.

Featuur

Disain

Hawaii Expressi tiimi riiete kujunduse autor on loovagentuur PULT ja Jüri Lõun.

Hawaii tiimi riiete disaini iseloomustab neile iseloomulik musta-kollase värvikooslus ning stiilipuhtus. Disainile lisab vürtsi ümber kere jooksev vikerkaarevärvides kolmnurkne muster, mis muudab vormi üldmulje iga nurga alt vaadeldes erinevaks. Püksid on valmistatud üleni eelvärvitud mustast kangast, mis muudab vormi üldmulje soliidsemaks ja klassikalisemaks. Iseloomu on lisatud silikoonide servadele kolmnurkade ja pükste põhipaneelidele hawaii transferlogode näol.