moomoos valmivad maailmamaratonide suusariided

Enamikule Tartu Maratonist osavõtnutele ei tule üllatusena, et nad on ühtlasi läbinud ühe Worldloppeti etapi. Worldloppeti sari koondab nimelt 20 suusamaratoni neljas maailmajaos.

Seda üleilmset organisatsiooni juhitakse tegelikult siinsamast Tartust: Worldloppeti hea käekäigu eest seisab juba mõnda aega tegevjuht Epp Paal. Just mullune peakorteri kolimine Eestisse ja uue juhi tööleasumine mängisidki võtmerolli sündmustes, mis on viinud Worldloppeti esimeste suusariiete valmimiseni moomoos.

moomoo suusariided

Worldloppeti kollektsioonist leiab suusataja oma riidekappi kõik esmavajaliku alates treenimiseks või külmades tingimustes sõitmiseks mõeldud suusapükstest ja -jakist kuni võistluskombinesoonini ning vabal ajal kandmiseks mõeldud fännisärgini.

Kollektsiooni välisilme autor on moomoo disainer Mirko Aus. Vaata lühivideot riiete valmimisest, kus Mirko räägib disainist lähemalt.

Worldloppetile on iseloomulikud master’id – suusatajad, kes on võtnud vaevaks läbida vähemalt kümme selle sarja maratoni. Leidub isegi kümne- (läbinud 100 maratoni!) ja enamakordseid master’eid. Kollektsiooni teeb eriliseks just master’ite võimalus tellida suusariietus oma nime ja Wordloppeti numbriga.

Kogu valik koos tellimisvõimalusega avaneb Worldloppeti internetipoes.

Hoidkem suusaradadel silmad lahti, sest seda Eesti tootesarja ja disaini võib märgata maratonidel ümber maailma!