Uus rattasärk Pro Race ja Pro 2.0 püksid

Veebruar võib olla küll aasta kõige külmem kuu, kuid just siis hakkavad paljud rattaklubid mõtlema oma uue hooaja riietusele. Samal ajal oleme moomoos valmis saanud selle hooaja kõige olulisemad mudeliuuendused. Need puuduvatavad kõiki, kes plaanivad tänavu omale meie rattavorme.

Oma disaini on kliendid saanud varem tellida kahele rattasärgile: Basicu ja Pro särgile. Kui seni oleme mudeleid igal aastal edasi arendanud, siis tänavu lisasime kahele variandile kolmanda. Nimelt on 1. veebruarist võimalik tellida särki Pro Race. Pro sarja tooted on moomoo kõige tehnilisemad ja see särk on juba tuttava Pro särgi edasiarendus.

Rattasärk Pro Race

Pro Race toob moomoo särgivalikusse esimest korda peidetud luku. Selle peamine ülesanne on esteetiline atraktiivsus, kuid lisaks aitab see kaasa särgi aerodünaamiliste omaduste parandamisele. Stoppersilikoone särgi varrukatelt enam ei leia – käeosad on nüüd tervikuna kaetud tuult murdva kangaga. See püsib hästi paigal ka ilma silikoonita.

Särk ise on teiste mudelitega võrreldes pikem, aidates tulla toime ratturi väga madalate võidusõiduasenditega. Maanteeratturi sõiduasendite kehanurgad võivad püstasendi suhtes küündida rohkem kui 40-kraadi suuruseks – Pro Race’i särk on loodud just seda silmas pidades.

Seljaosal oleme kitsa stoppersilikooni asendanud laia, 45 mm silikooniga, mis on kaetud helkurtäppidega. Nende muudatustega lõime mitu kärbest ühe hoobiga: särk on mugavam, püsib paremini paigal ja helkurelemendid parandavad ratturi nähtavust hämaras.

Pro Race’i särk on slim-­fit-lõikega, isegi väga. Võistlusspordis on kaalul kõik üleliigne, pole vahet, kas jalgrattal või kantaval riietusel. Uus särk ongi loodud seda põhimõtet silmas pidades. Hästi vormis olev rattur võib tellida särgi oma suurusnumbri järgi, ülejäänutel soovitame seda enne tellimist meie juures selga proovida.

Rattapüksid Pro 2.0

Kui Pro Race’i särk astub uue tulijana teiste kõrvale, siis meie värske püksimudel Pro 2.0 tõukab seni troonil olnud Pro sarja esimese põlvkonna püksid valikust välja. Võib öelda, et Pro 2.0 püksid on moomoo päris esimesed rattasadulas sündinud püksid. Harjumuspärases püstiasendis tunduvad need püksid ebamugavad, eest isegi ahistavad, kuid kõik muutub hetkega, kui istuda sadulasse ja võtta sisse sõiduasend. Püksid sobituvad keha asendiga, puuduvad üleliigsed voldid ja kortsud.

Pro 2.0 pükstes kasutame esimest korda flat seamer-õmblust. See tähendab, et õmblused on nüüd õhemad ja laiema profiiliga. Lisaks mugavusele vähendab see ohtu hõõrdumisele. Seniste Pro või Basicu pükste kasutajad tunnetavad vahet juba esimesel kasutamisel. Endiselt on pükste õmblemisel kasutusel Eloflexi niidid, mis venivad tavaniidist kuni 15% paremini.

Pro sarja seniste pükste naiste- ja meestemudeli erinevus seisnes peaasjalikult pehmendustes. Pro 2.0 naiste mudelil on nüüd peale erineva pehmenduse kasutusel ka uued traksid, mis arvestavad naisekeha eripära.

Ühe kõige intrigeerivama uuendusena on moomoo uue põlvkonna pükstes teistsugune pehmendus. Jutt ei käi seejuures mitte lihtsast mudeliuuendusest, vaid nii padja brändi kui ka tehnoloogia muutmisest. Head tagasisidet saanud Armadillo pehmenduse asemel on uutes pükstes kasutusel Endurance 2.5 HD padi. Selle kihtide kokkupanemisel on liimimise asemel kasutatud erilist õmblustehnoloogiat. Kangad on nahasõbralikumad ja tulemusele on antud anatoomiline vorm. Mõistagi leiavad naisterahvad ka edaspidi endale tellitud pükstest spetsiaalselt neile loodud pehmenduse eriversiooni. Valitud pehmenduse valmistajafirma patju kasutavad ka sellised rattamaailma gigandid nagu Rapha ja Assos.

Uusi Pro 2.0 rattapükse ja Pro Race’i rattasärki saab alates 1. veebruarist tellida oma disainiga.