Mida toob aasta 2021?

Möödas on pöörane aasta. Kes meist oleks 2020. aasta alguses uskunud, et populaarseimaks aksessuaariks saab näomask või et elame Giro sõitudele kaasa oktoobris!? Eelmine aasta oli rattaspordis vastuoluline. See tähendas paljude riikide jaoks keelatud välitreeninguid, kuid andis võimaluse virtuaalsete mägede nagu Zwiftopia vallutamiseks. Näiteks Eestis on just propageeritud ohutusreegleid järgides värskes õhus liikumist ning piiratud igasuguseid sisetreeninguid. 2020. aasta kevadel tundus rattasõit laual olevatest treeninguvariantidest kõige loogilisem ning kõik märgid näitavad, et nii läheb ka selle kevadega. Me ei saa kindlad olla, mida toob algav hooaeg, kuid oleme siiski plaanid teinud parimas lootuses. Siin see on, moomoo aasta 2021!

Suurenenud Essentials tootevalik

rattariided vihmajakk

Palju põnevat on ees ootamas! Pildil Regen vihmajakk 1.1.

Selleks hooajaks valmistumine algas juba eelmisel suvel, kui alustasime iga-aastase rattariiete arendustööga. Selleks tegime koostööd nii proffide kui harrastajatega ning koondasime aasta jooksul kogunenud tagasiside. Oleme selle eest ääretult tänulikud ning kutsume sind üles alati arvamust avaldama. Võid kindel olla, et iga arvamus läheb meile korda ning arvestame sellega moomoo arendustöös.

Eelmisel aastal lansseeritud Essentials kollektsioon sai suurepärase vastuvõtu osaliseks. Sellel aastal laiendame tootevalikut uute toodete ja värvilahendustega, hoides kollektsiooni universaalselt kasutatava ja stiilipuhtana. On tulemas mitmeid põnevaid uudistooteid. Essentials jääb meie ainukeseks “alati laos” kollektsiooniks, sinu lemmiktooted on sind seal alati ootamas, kui neid kõige rohkem vajad.

2021. aastal on tulemas kaks tellimuspõhist kollektsiooni – ole valvas, et mitte maha magada! Pildil eelmise aasta naiste kollektsioon Säde.

Tellimuspõhised kollektsioonid

Oleme rõõmsad, et inimesed on uue tellimuspõhise süsteemiga (kollektsiooni riided on vaid ettetellitavad kindla ajavahemiku jooksul) ära harjunud. See võimaldab meil lisaks keskkonnasäästule pakkuda rohkem erinevaid disaine, mudeleid ja erilahendusi, mis on meile kui ka rattafännile win-win lahendus. Eelmise aasta tellimuspõhised kollektsioonid moomoo x EKA ja Säde said väga paljude rattasõprade tähelepanu ja tunnustust. EKAga koostöö pakkus meile väga palju põnevust ja avastamisi ja Sädega oli rõõm, et saime sellega oluliselt naiste mudelivalikut laiendada.

Sellel aastal tuleme välja mitme värske tellimuspõhise kollektsiooniga.

2021. aasta On-Demand kollektsioonidest esimene on seni kõige dünaamilisem moomoo kollektsioon, kus iga vorm saab tõesti täiesti kordumatu. Valikus on palju erinevaid tooteid ja disainilahendusi, kusjuures huviline saab disainis ise sõna sekka öelda. Teine on jätkulugu eelmisel aastal alustatule.

Kon’nichiwa!

Eelmisel aastal kirjutasime Fuji mäest ja suveolümpiamängude ootusest. Oleme olukorrast tingituna pikalt oodanud, kuid loodame väga, et näeme Eesti sportlasi sellest müütilisest mäest üles ronimas ja saame jagada spetsiaalselt selle sündmuse tarbeks tehtut. Ootusärevust lisab see, et Tokyo olümpiakoondise kollektsioon saab kättesaadavaks kõikidele rattafännidele.

eesti rattariided

Gravel

Nn kruusarataste teema ühendab endas maastikusõidu ja rattamatkamise seiklusliku poole ning maanteesõidu kiiruse ja esteetika. Maailmas väga populaarne ning ka Eestis vaikselt kasvav Gravel teema on siin, et taasavastada rattasõidu pingevabamat, ent seiklusrikkamat poolt. Antud distsipliini jaoks oleme loonud spetsiaalsed riided, et sa tunneksid end hästi pikemaid või lühemaid päevi sadulas matkates, aga tunneks ka mõnusalt ratta seljast maas, rattasõidule vaheldust otsides.

rattariidedGravel, sest siledad teed ei paku piisavalt pinget

Pane tähele, et kõiki kollektsioone peale Essentialsi toodame vaid tellimuspõhiselt ja kindlas ajavahemikus. Liitu meie uudiskirjaga (kerides selle postituse lõppu) ning jälgi meid Facebookis ja Instagramis, et tellimisperioodi mitte maha magada. Lisaks püsisoodustusele saavad uudiskirjaga liitujad uudistest ja parimatest pakkumistest teada enne teisi jälgijaid. Kui juba kibeled välja sõitma, siis viska Essentialsi talveriietele pilk peale, seal on ühtteist juba olemas.