Essentials 2021 rattariided

Essentials 2021 tootevalik toob tuttavate toodetele kõrvale uued mudelid, värvilahendused ja tooteuuendused. Hoia silma peal Essentials veebipoel, esimesed talviseid riided on juba välja pandud ning uut kaupa tuleb iganädalaselt juurde. Essentials jääb teiste ettetellitavate kollektsioonide kõrval ainukeseks, mille tooted on alati veebipoes ostmiseks olemas.

Minimalistlik välimus, aga maksimaalne sisu – Essentials sarjast leiad oma rattagarderoobi kogu vajaliku.

Vaata meeste valikut

Vaata naiste valikut

 

Uus hooaeg, uuenenud mudelid

Kuigi sellel talvel avanes võimalus suurepärast suusailma nautida, siis peamiselt veetsime oma aja siiski tehases rattariideid arendades (ja pukki sõites), et uueks rattahooajaks valmis olla. Enamus sulle juba tuttavaid mudeleid on saanud numbriuuenduse, mis tähendab lõike, kanga või tehnoloogia uuendust.

Essentials valikus on tooteid igaks aastaajaks. Jälgi tootelehel olevat põhjalikku informatsiooni ja suurustabelit ning saad teha endale sobivaima valiku. Kui sul on varasem kogemus meie riietega olemas, siis võid usaldada sama suurust. Vajadusel küsi julgelt abi ja leiame just sulle sobivaima lahenduse.

Oleme tänulikud kõikidele proffidele, harrastajatele ja ka sulle, kui oled oma tagasisidet meiega jaganud. Võid olla kindel, et sinu tagasiside jõuab otsustajateni.

moomoo rattariided

Tuulevest Pro 2.0. Uudsed seljaavad võimaldavad senisest hõlpsamini särgi seljataskust vajalikku kätte saada.

Laiem tootevalik, värskendatud värvilahendused

Talviste sõitjate rõõmuks täiendame Essentials tootevalikut selleks ajaks sobivate aksessuaaridega. Kiivrialune müts, torusall ja talvised kingakatted aitavad sul mõnusalt oma hooaega pikendada. Olgem ausad, külma aja üks tülikamaid asju on riietumine ja nende torusallide ümber pea mässimine, uute aksessuaaridega käib see kiiresti ja lihtsalt nii, et kõik saab kaetud ja näed hea välja.

Suvistest aksessuaaridest pakub elevust nokatsite laiendatud valik, PRO seeria sokid, pudelid ja muu, mis ratturile vajalik. Aksessuaaride seast leiad rohkem taskukohaseid kinke oma ratturist sõbrale.

Essentials kollektsiooni riided on seni oma ajatu disaini ja klassikaliste värvilahendustega hästi vastu võetud. Neid on hea kombineerida juba olemasolevate riietega, stiilipuhas disain püüab pilke ja kestab kaua. Värvilahenduste poolest on valikusse lisatud punast, metsarohelist, kollast ja halli.

moomoo rattariided

Pikk särk Pro 1.1 uued värvid

Ootamatud ajad

2020. aasta oli kõigi jaoks raske ja ettearvamatu, kuid teisalt pakkus see olukord võimalust hinge tõmmata ning pühendada aega olulisele (loe: rohkem rattaga sõita). Sama muster jätkub, meid ei kummasta enam üksinda maanteel kilomeetrite kogumine ning see, et me pole pikalt võistluseelset närvipinget tundnud. On aega olnud tegeleda oma varustuse ja mõtete korrastamisega ning päriselt rattasõidust rõõmu tunda.

Edukas rattur tunneb end ratta seljas mugavalt, see tähendab lisaks tehnikale ka funktsionaalset, aga ka visuaalselt stiilipuhast riidevalikut. Mõtle, mis jälje sa endast maha jätad ning osta kvaliteetset ja ajatu väljanägemisega kaupa. Kuigi oleme uhked oma riiete vastupidavuse osas, sõltub nende kestvus siiski peamiselt sellest, kuidas sa oma riiete eest hoolt kannad. Kui juhtub õnnetus, siis tea, et Essentials kollektsiooni riietele kehtib kukkumisgarantii ning anname parima, et sinu purunenud riided taas sõidukõlbulikeks teha.

Uus hooaeg silmapiiril. Kevadklassikud, tuulevest 2.2 ja Pikk särk Pro 1.1

Alustasime toodete väljapanekut talveriietusest ning hakkame iganädalaselt Essentials kollektsiooni uut kaupa lisama. Jälgi meid Facebookis ja Instagramis, kus anname teada uute toodete lisandumisest. Liitudes uudiskirjaga siin postituse all, saad ka täiendava soodustuskupongi.

Vaata meeste valikut

Vaata naiste valikut