Soome koondis

Soome meeste ja naiste maanteerattakoondis debüteeris moomoo vormis esmakordselt 2022. aasta Tour of Estonial. Soome Jalgratturite Liidu eesmärk on edendada ja arendada eliit-, võistlus- ja harrastusjalgrattasporti ning olla nende tiimide riiklik keskorganisatsioon. Soome tipprattaspordil on alanud ehitusetapp, mille käigus luuakse sportlasele selge tee juunioridest professionaalideni igat tüüpi rattasõidus.

Loe lisaks Soome Jalgrattaliidu kodulehelt.

Fotod: Hendrik Osula, Adam Illingworth, Andri Tallo

Soome koondis ja moomoo

Jorma Paakkari Soome Jalgratturite Liidust: "moomoo paistis pakkumismenetluse käigus silma kiirete ja paindlike toodete ja tarneaegadega. Edasistel aruteludel selgus, et paindlikkus ja kliendile orienteeritus on moomoo jaoks praktilised asjad, mitte ainult müügijutt. Kui toodete hinna/kvaliteedi tasakaal oli korras, siis otsus koostööd teha oli lihtne. Nüüdseks sõlmitud lepinguga tagame rahvuskoondise riiete tarnekindluse paindlikult ja kulutõhusalt."

Taustapildiga sektsioon

Taustapilt

Featuur

moomoo rattariided

Suomen Pyöräily

Soome vanim spordiorganisatsioon (aastast 1898) koosneb enam kui sajast klubist, kes tegelevad aktiivselt võidu sõitmise või harrastusjalgrattaspordiga. Võrreldes Eestiga on Soomes rohkem harrastusrattureid ja neile mõeldud gran fondo tüüpi sõite.

Soome Jalgratturite Liidu väärtused on austus, vastutustundlikkus, koostöö ja rõõm ning liit toimetab eelkõige koostöö- ja huvikaitseorganisatsioonina.

Instagram  Facebook

Featuur

moomoo rattariided

Disain

Soome koondise disaini autor Timo Saabas: "Soome koondise disaini puhul oli eesmärk tasakaalukas minimalistliku stiiliga vorm, mis eristub, kuid omab teatavat sarnasust eelmise disainiga. Kuna soomlastel on hetkel käimas ülesehitusprotsess, siis sponsoreid riietusel veel pole. Seetõttu on vormil palju puhast pinda, mis loodetavasti peagi suursponsorite logodega täidetud saab."

Tekkis huvi luua ägedad omanäolised rattariided? Vaata lisa:

eritellimus