Saadik Rando

Saadik Rando Kall

 

End elukutseliseks kaalukõigutajaks kutsuva Rando "tippaja" fotod naerutavad sõpru siiani, kuid kui vestelda temaga täna, võib vanduda, et tegu peab olema terve elu spordis elanud mehega. Sportlik välimus ja rahulik kaalutletud olek, spetsiifikasse laskuv jutt oma elustiilist ja treeningutest on konkreetselt eesmärgistatud ja lahti mõtestatud. Rando on suurepärane näide ja lugu sellest, kuidas spordi (taas)leidmine ja hea treeneri tugi avab tee teadlikuma ja parema elu suunas.

Featuur

Rando ja moomoo

Rando koostöö moomooga algas Tõrva krossitriatloni finišis, kus tema, toonane eraettevõtjast fotograaf, ning Allan, moomoo asutaja ja tolle triatloni võitja, kohtusid. Suhe algas Randole eridisainiga rattavormi loomisega ning kohe pandi alus edasisele koostööle.

Rando abi arendustööde juures aitab tänaseni moomoo tooteid paremaks muuta, maitsekas sotsiaalmeedia ja ispireeriv blogi on abiks ja eeskujuks paljudele sarnastele teelistele. Värskust ja energiat arendustöö kõrval hoiavad vestlused tippspordi, treeningute ja elustiili teemadel, mis pole vähemtähtsaks koostöö osaks ja inspiratsiooniallikaks.

Featuur

Eesmärkide redefineerimine

Rando peab täna suurimaks saavutuseks tööd „peaga“ – harrastaja saavutusvajaduse transformatsiooni teekonna nautimise eesmärgi suunas. Ta tõdeb, et selle valgustuseni jõudmiseks oli "muidugi vaja" läbida  2 täispikka IRONMAN’i ning kogeda mitmeid rumalatest otsustest tingitud tagasilööke.

Samm sammu haaval teadlikuma (spordi)elu suunas liikumist on päädinud keha ja vaimu harmooniaga. Rando ütleb, et kui ta täna peaks kirjutama 25-aastasele endale kirja, siis spordi ümbermõtestamine oleks ilmselt läbiv teema.

Featuur

Sündmused ja eesmärgid

Rando peamine eesmärk on püsida terve, nii vaimselt, kui füüsiliselt. Utoopilise vigadevaba ja perfektse elu taga ajamisest liikumine ootustevaba elu suunas.

Rando on tänaseks läbinud kolm täispikka IRONMAN’i, osalenud ühel L’Etape du Tour’il. Ta treenib palju, kuid alati eesmärgistatult. Kui täispikad triatlonid välja jätta, siis kutsub süda eelkõige pikematele ja intiimsematele – sõprusseltskonna sisestele pingutustele.

Taustapildiga sektsioon

Taustapilt

"Kui õpid lõpuks pisikestest asjadest rõõmu tundma, siis tunduvad kõik sündmused suurejoonelistena – näiteks äikesetormi eest põiklemine rattatrennis, sõpradega koos veedetud päev metsas või ka näiteks see, kui avastad ujula riietusruumis, et ujumisasjade kott on koju jäänud." - Rando Kall

 

Rando Instagram    Rando blogi

mine avalehele