MyPromise

Sõpradega on lõbusam, kutsu sõber sportima!

MyPromise Europe kampaania on Rahvusvahelise Spordivabatahtlike Liikumise SCULT algatus edendada sporti ning spordivabatahtlikkust Euroopas. Idee seisneb selles, et sportlikud ja aktiivsed inimesed annavad lubaduse tuua mõni oma mitteaktiivne sõber lähemale spordile ja aktiivsele eluviisile. Võta ühendust mõne lähedase või sõbraga, kutsu ta matkama, jalutama või jooksma. Sõitke ratastega või minge sulgpalli mängima. Mistahes füüsiline aktiivsus loeb!

MyPromise tiimis osaleb ja oma eeskujuga panustab üle 15 tuntud spordisõbra nagu näiteks Tõnis Milling, Jüri Muttika, Tanel Kiik, Eike Sild, Ott Pärna, Allan Oras jpt.

Loe lisaks MyPromise kodulehelt.

Team MyPromise ja moomoo

Team MyPromise on eeskuju meeskond, kes osaleb erinevatel spordisündmustel eesmärgiga innustada inimesi oma lähedasi, sõpru ja tuttavaid spordi juurde tooma.

moomoo koostöö MyPromise'ga algas 2022. aasta alguses eritellimusriiete tootmisega, kuid personaalse pakkumine sportlike eeskujudega liitumiseks tehti ka Allanile.  Põhjuseid küsisime neilt endilt.

MyPromise: "moomoo on Eesti tugevamaid, tunnustatumaid rattariiete brände ning on suutnud ühendada nii kvaliteedi, mugavuse, kui ereda, pilkupüüdva ja ka rahvusliku disaini. Seetõttu oli ta meie jaoks ainuvõimalik ja esmane valik tiimiliikmete riiete valmistamisel.

Allanil on kampaanias kanda kaks olulist rolli. Esiteks on ta läbi aastate Eesti üks edukamaid jalgrattasportlasi, sh Estonian Cupi sarja mitmekordne üldvõitja, paljude rattamaratonide võitja. Seetõttu oli meil au teda meie tiimi kutsuda ning ülim heameel ja au, et ta kutse vastu võttis.

Teise rollina on ta Eesti juhtiva rattariiete brändi asutaja, teades täpselt nii ratturite kui ka teiste spordialade harrastajate soove, vajadusi ning kvaliteediootusi."

Taustapildiga sektsioon

Taustapilt

Featuur

 8 head põhjust sõbraga üheskoos liikumiseks-sportimiseks:

  1. Sõbraga treenimine on LÕBUSAM
  2. Saate arendada nii vanu kui ka uusi SÕPRUSSUHTEID
  3. Suurema tõenäosusega PEATE PLAANIDEST KINNI
  4. Suurema tõenäosusega SAAVUTATE SEATUD EESMÄRGID
  5. Üheskoos TREENITE TARGEMINI
  6. Sõbraga koos treenimine on SOODSAM
  7. Sõber tutvustab sulle UUSI TREENINGVIISE
  8. Sõbraga treenimine on TURVALISEM

Featuur

moomoo rattariided

Featuur

moomoo rattariided

Disain

Team MyPromise riided on disaininud Jaakko Matsalu.

Jaakko Matsalu oma ideelistest lähtepunktidest Team Mypromise riiete disainimisel: "Põhiline oli kanda edasi Mypromise kampaania olemust - tegutsemist, liikumist ja julgust murda seniseid harjumusi. Motiveerida nii riietuse kandjat kui edastada ka liikumise sõnumit teistele."

Tekkis huvi luua ägedad omanäolised rattariided? Alusta siit.