DAKO

DAKO on rattaklubi Valmierast, Lätist. moomoo on uhkusega selle tiimi partner 2016. aastast. DAKO võistleb peamiselt erineva suurusega maastikurattavõistlustel terves riigis, kuid neid võib märgata ka maanteesõitudel ja mujal. Sarnaselt Eesti ratturitele võib talvisel ajal lõunanaabreid suusarajal kohata.

Dako ja moomoo

DAKO jaoks on oluline iga ilmaga rattasõitu nautida, seetõttu on neile tähtis funktsionaalsed ja kvaliteetsed riided. Otsides 2016. aastal usaldusväärset tootjat, osutus valituks moomoo. Tänu pikaajalisele kogemusele annavad nad riietele väärt tagasisidet, mida võetakse arvesse tootearenduses. Seetõttu ootavad DAKO ratturid iga uue vormi saabumist rõõmu ja rahuloluga. Tiimi lemmiktooted on grupisõidukombinesoon, lühikesed püksid Pro ja rattavest Basic.

Taustapildiga sektsioon

Taustapilt

Featuur

Mitte ainult ratturid

Põhjaeurooplaste seas on suusatamine populaarne viis aja veetmiseks. See on hea aeroobne treening ja vaimse värskuse hoidja talvisel ajal. DAKO rattureid võib kohata erinevatel suusavõistlustel, näiteks Apkārt Alaukstamil. 2022. aasta alguses võitsid nad Valga-Valka neliksarja avaetapil suusatamises tiimide 1. koha.

Featuur

Disain

DAKO viimase disaini autor on moomoo loovjuht Timo Saabas.

Dako disaini olemus on alati olnud nii funktsionaalne kui ka praktiline. Klubile iseloomulik neoonroheline värv on silmapaistev üritustel ja liikluses. Vormi tasakaalustavad mustad püksid ja särgi valge ülaosa. Vormi kujunduse loomisel on planeeritud tumedad osad nii, et rattur näeks riideid kandes hea välja ja riietus oleks mudastel metsasõitudel praktilise disainiga. Värviüleminekutel on kasutatud peent pooltoonide efekti, mis muudab disaini põnevamaks ja värviüleminekud puhtamaks.

Unistad isiklikust rattavormist? Alusta siit.