Eesti olümpiakoondis

Eesti olümpiakoondis

Spetsiaalselt Tokyo olümpiaks loodud kollektsioon on esmakordselt kättesaadav kõikidele Eesti rattakoondise fännidele. Lai rattariiete valik ning erinevad fännitooted aitavad sind suvise olümpia lainele viia.

Olümpiakollektsiooni tooteid valmistatakse üksnes 16. maini esitatud tellimuste põhjal. Riided edastatakse hiljemalt 30. mail.

Vaata tooteid

1

Tokyo 2020

2

Disain

3

Toeta noorsportlaseid

Featuur

eesti ratturite olümpiakoondis
1

Tokyo 2020

Suvisel olümpial saame pöidlaid hoida loodetavasti kolmele Eesti ratturile. Suure tõenäosusega esindavad maanteratturitest Eestit Tanel Kangert ja Peeter Pruus. Usume, et maastikurattakoondis suudab endale olümpial koha välja võideldud, sellisel juhul saame kaasa elada ka Janika Lõivule. Tema saatus selgineb peale Saksamaa ja Tšehhi MK etappe 18. maiks.

 

Vaata lisaks

Featuur

2

Disain

Rahvusliku värvipaleti värskendamine, minimalism ja stiilipuhtus on põhilised märksõnad vormi praktiliste eesmärkide saavutamise kõrval. Graafilise lisaelemendina on kasutatud ringi motiivi, mis ajakohaselt kannab ühtsuse, edasiliikumise ja olümpismi sõnumit.

Disaini autor on Timo Saabas.

Loe kollektsioonist pikemalt blogist

Featuur

moomoo olümpiakoondis rattariided
3

Toeta noorsportlaseid

Osa kollektsiooni müügitulust läheb juunioride ja noortekoondise tegevuse rahastamiseks ning noorsportlaste EM ja MM ettevalmistuse tagamiseks. moomoo annab omalt poolt Eesti Jalgratturite Liidule minimaalselt 5000 € tulevaste olümpiavõitjate arendamiseks.