Säde

Spetsiaalselt rattasõiduks mõeldud riided ei ole ainult tõsiste sportlaste pärusmaa, vaid muudavad mugavamaks ka need sõidud, mis viivad vaid mõne kilomeetri kaugusele metsarajale või tööpäeva hommikul kontorisse. moomoo sellesuvine naistekollektsioon Säde toob sõõmu värsket õhku, parajalt kirevaid toone ja omajagu julgustust vahetada spordiklubi rühmatrennid avarate rattaradade vastu.

Naistekollektsiooni särke ja veste valmistatakse üksnes 14. juunini esitatud tellimuste põhjal. Riided edastatakse uuel nädalal.

Vaata tooteid

1

Suvevärvid spordisärgil

2

Funktsionaalne vest

3

Kombineeri oma komplekt

Featuur

1

Suvevärvid spordisärgil

Säde disaini autor on moomoo disainer Merje Niinepuu.

Säde kollektsiooni disainis peegeldub kõik see, mis igapäevastel sõitudel rattasadulast paistab – metsa all pead tõstnud lilleõied, vanalinna pastelsed fassaadid ja kesksuviselt lummavad päikeseloojangud. Kireva särgiga oled hästi nähtav ka teistele liiklejatele linnateedel ja metsaradadel ning helkurtriibud särgi varrukal lubavad sõitudel ka pimeda peale jääda.

Rattasärgi lõige järgib su keha asendit rattasadulas ning särgi mugavasse tagataskusse võid pista oma telefoni ja rahakoti, et siis näiteks sõbrannaga linnas kokku saada ja üks mõnus kohv teha.

Vaata lisaks

Featuur

Taskutega helesinine naistevest
2

Funktsionaalne vest

Kolme kauni rattasärgi kõrvalt leiad Säde kollektsioonist ka asjaliku tuuletõkkevesti. Vest on iga ratturi tänuväärne kaaslane. Saad selle väikeseks kokku pakituna rattasõidule kaasa võtta ja selga panna siis, kui heitlik suveilm äkitselt jahedaks varasügiseks pöördub või kui napib võhma, et ähvardava vihmapilve eest ära sõita. Vest hoiab sind parajalt sooja ja kuivana, et jõuaksid veel mõned sõidukilomeetrid koguda.

Telli vest

Featuur

naiste rattariided
3

Kombineeri oma komplekt

Kollektsiooni särke võid julgelt kombineerida moomoo Essentialsi kollektsiooni pükstega – olgu need siis tavalised rattapüksid, traksideta kõrge pihaga püksid või pisut pikemad traksideta põlvpüksid. Aga me ei pahanda, kui valid Säde rattasärgi kaaslaseks oma lemmikud aeroobikapüksid või hoopis tuusad teksalühkarid.

Vaata Essentialsi naistevalikut