Gravel

Käes on rattapordi ühe lõbusama ja pingevabama distsipliini aeg. Pööra teelt maha ja avasta varemsõitmata radu. Lühemateks avastusretkedeks ja pikemateks rattamatkadeks vali spetsiaalselt selleks loodud gravel särk ja taskutega gravel püksid. 

Gravel kollektsiooni riiete tellimine on lõppenud. Gravel riideid valmistati ainult 15. juulini esitatud tellimuste põhjal.

Vaata tooteid Mis on gravel?

1

Funktsionaalsus

2

Gravel

3

Disain

Featuur

1

Funktsionaalsus

Graveli vaba lõikega särk on valmistatud spetsiaalsest kiirelt kuivavast kangast ning varustatud peidetud käisetaskuga. Rattasärgi seljatasku funktsioon on viidud pükste külgedele ja tagumikule. See annab ülakehale vabaduse ratta seljas ja sellelt maas, samal ajal võimaldades kaasas vedada kõike sõiduks vajalikku.

 

Vaata lisaks

Featuur

2

Gravel

Graveli nišši on raske täpselt defineerida, kuid see ongi selle skeene võlu - sõida piiranguteta, kus ja kuidas ise tahad. Riietus soosib pingevaba ja mugavat kulgemist nii maanteel, kruusateedel kui ka rohtu kasvanud singlitel.

Loe pikemalt blogist

Featuur

3

Disain

Kollektsiooni voolav ja vesine disain kannab graveli niši defineerimatut olemust - eritahuline, hoomamatu ja ettearvamatu. Kolmes eri toonis särgi disaini tasakaalustavad mustad püksid.

Disaini autor on Timo Saabas.

Vaata tooteid