moomoomoomoo

Flash

Flash on moomoo 2018. aasta kollektsioon, mis koosneb 12 omanäolisest rattavormist. Kollektsiooni erinevad disainid räägivad igaüks oma lugu ja palju huvitavat leiab nende seast iga rattasõber.

Flashi võib eesti keeles nimetada välkkollektsiooniks. Selle üks omadusi tulenebki nimest: uue disaintoote avalikustame iga paari nädala järel ja iga toodet valmistame piiratud koguses. Sähvatus number 2 on Vabariigi saja aasta juubeliks pühendatud Esimese Eestlase rattavorm.

Flash 02 | Esimene Eestlane Kõik tooted

#moomooflash #moomoocycling

1

Unikaalsus

2

Koostöö

3

Limiteeritus

Featuur

1

Unikaalsus

moomoo põhilisi tugevaid külgi on luua väikestes kogustes custom-lahendusi. Flash on selle parim näide. Selle kollektsiooni iga toote jaoks oleme hoolikalt valinud kangad, muud materjalid ja lõike ning kombineerinud need ainulaadse ja kordumatu disainiga.

Flash pakub üllatusi. Valitud välkdisaini-ideedest on arendatud välja mitmeplaanilised teosed, mille eripärast olemust kirjeldavad nende kujunemislood.

Koostöö | Flash 01

Kollektsiooni iga toode on loodud koostöös inimestega, kes on suuremal või vähemal määral Eesti rattamaailmas juba tuttavad. Need inimesed mängivad iga toote disaini juures oma rolli, panustades selle unikaalsusse.

Flash 01 | Erika disain on valminud koostöös Mathias Väärsiga, kes on Team Vänt rattaklubi liikmena üks tänapäeva Eesti trekikultuuri arendajaid. Mathias on andekas disainer, kelle käe all on peale ERIKA valminud ka näiteks Team Vända klubi uusimate vormide disain.

Flash 01 | Erika

Vaata lisaks

Featuur

3

Limiteeritus

Flashiga oled eriline . Valmistame igat rattavormi piiratud ajavahemikus ja koguses. Nii võid kindel olla, et oled rattaradadel teistest eristuv.