moomoo moomoo

Flash

Flash kollektsiooni erinevad disainid räägivad igaüks oma lugu ja huvitavat leiab nende seast iga rattasõber.

Flashi võib eesti keeles nimetada välkkollektsiooniks. Selle üks omadusi tulenebki nimest: uue disaintoote avalikustame iga paari nädala järel ja iga toodet valmistame piiratud koguses. Sähvatus number 6 on kuumadesse tingimustesse loodud võrksärk Briis.

Briis Kõik tooted

#moomooflash #moomoocycling

1

Unikaalsus

2

Koostöö

3

Limiteeritus

Featuur

Flash kollektsiooni logo
1

Unikaalsus

moomoo põhilisi tugevaid külgi on luua väikestes kogustes custom-lahendusi. Flash on selle parim näide. Selle kollektsiooni iga toote jaoks oleme hoolikalt valinud kangad, muud materjalid ja lõike ning kombineerinud need ainulaadse ja kordumatu disainiga.

Flash pakub üllatusi. Valitud välkdisaini-ideedest on arendatud välja mitmeplaanilised teosed, mille eripärast olemust kirjeldavad nende kujunemislood.

Koostöö | Flash 04

Kollektsiooni iga toode on loodud koostöös inimestega, kes on suuremal või vähemal määral Eesti rattamaailmas juba tuttavad. Need inimesed mängivad iga toote disaini juures oma rolli, panustades selle unikaalsusse.

Flash 04 | The Black Swan-i on loonud moomoo peadisainer Timo Saabas. Lisaks Flashi kontseptsioonile ning selles avaldatud Black Swani disainile on Timo käe alt tulnud näiteks veel Eesti koondise ning paljude tuntud rattaklubide, suursõitude ja ettevõtete disainid.

The Black Swan

Vaata lisaks

Featuur

Esimene Eestlane rattariided
3

Limiteeritus

Flashiga oled eriline . Valmistame igat rattavormi piiratud ajavahemikus ja koguses. Nii võid kindel olla, et oled rattaradadel teistest eristuv.