moomoomoomoo

Flash

Flash on moomoo 2018. aasta kollektsioon, mis koosneb 12 omanäolisest rattavormist. Kollektsiooni erinevad disainid räägivad igaüks oma lugu ja palju huvitavat leiab nende seast iga rattasõber.

Flashi võib eesti keeles nimetada välkkollektsiooniks. Selle üks omadusi tulenebki nimest: uue disaintoote avalikustame iga paari nädala järel ja iga toodet valmistame piiratud koguses. Sähvatus number 3 on pastelsetes toonides naistele loodud naistekomplektid - Naara.

Flash 03 | Naara Kõik tooted

#moomooflash #moomoocycling

1

Unikaalsus

2

Koostöö

3

Limiteeritus

Featuur

1

Unikaalsus

moomoo põhilisi tugevaid külgi on luua väikestes kogustes custom-lahendusi. Flash on selle parim näide. Selle kollektsiooni iga toote jaoks oleme hoolikalt valinud kangad, muud materjalid ja lõike ning kombineerinud need ainulaadse ja kordumatu disainiga.

Flash pakub üllatusi. Valitud välkdisaini-ideedest on arendatud välja mitmeplaanilised teosed, mille eripärast olemust kirjeldavad nende kujunemislood.

Koostöö | Flash 02

Kollektsiooni iga toode on loodud koostöös inimestega, kes on suuremal või vähemal määral Eesti rattamaailmas juba tuttavad. Need inimesed mängivad iga toote disaini juures oma rolli, panustades selle unikaalsusse.

Flash 02 | Esimese Eestlase on loonud moomoo disainer Mirko Aus. Tema käe all on sündinud kümneid omanäolisi rattavormide erikujundusi nii Eestisse kui ka välismaale. Mirko uuendusmeelsel graafikal põhinev stiil lisab Eesti spordimoe üldpilti värskust.

Flash 02 | Esimene Eestlane

Vaata lisaks

Featuur

3

Limiteeritus

Flashiga oled eriline . Valmistame igat rattavormi piiratud ajavahemikus ja koguses. Nii võid kindel olla, et oled rattaradadel teistest eristuv.