Flash kollektsioon

Flashi värskeim sähvatus on moomoo tiimi esimene suurem samm keskkonnasäästlikuse suunas: üleni taaskasutatud materjalidest valmivad Life-Cyclist rattariided.
See on ulatuslikuim recycled materjalidest valminud rattavorm maailmas.

Life-Cyclist Kõik tooted

#moomooflash #moomoocycling

1

Flash

2

Koostöö

3

Limiteeritus

Featuur

Flash kollektsiooni logo
1

Flash

Flash on eripalgeline rattariiete kollektsioon. Selle iga vormi jaoks valime hoolikalt kangad, materjalid ning kombineerime need ainulaadse ja kordumatu disainiga.
Välkdisaini-ideedest on arendatud välja mitmeplaanilised teosed, mille eripärast olemust kirjeldavad nende kujunemislood.

Püsi lainel, Flashi uued tulijad on täis üllatusi!

Koostöö | Flash 04

Kollektsiooni iga toode on loodud koostöös inimestega, kes on suuremal või vähemal määral Eesti rattamaailmas juba tuttavad. Need inimesed mängivad iga toote disaini juures oma rolli, panustades selle unikaalsusse.

Flash 04 | The Black Swan-i on loonud moomoo peadisainer Timo Saabas. Lisaks Flashi kontseptsioonile ning selles avaldatud Black Swani disainile on Timo käe alt tulnud näiteks veel Eesti koondise ning paljude tuntud rattaklubide, suursõitude ja ettevõtete disainid.

The Black Swan

Vaata lisaks

Featuur

Esimene Eestlane rattariided
3

Limiteeritus

Flashiga oled eriline . Valmistame igat rattavormi piiratud ajavahemikus ja koguses. Nii võid kindel olla, et oled rattaradadel teistest eristuv.