Essentials

moomoo Essentials on stiilipuhta disainiga rattarõivad, mis sobivad hästi sul juba olemas olevatega. Minimalistlik välimus, aga maksimaalne sisu: sellest kollektsioonist leiad ratturile esmavajaliku moomoo uusimate mudelite näol.

Vaata meeste tooteidVaata naiste tooteid

#moomoocycling

1

Alati laos, valmis sinu igaks sõiduks

2

Parimad mudelid

3

Naiste rattariided

Featuur

moomoo rattariided meeste pro särk
1

Alati laos, valmis sinu igaks sõiduks

Sellest hooajast valmistame suuremat osa moomoo kollektsiooniriietest üksnes ettetellimisel. See aitab vähendada ületootmist ja selle käigus tekkivaid jääke.

moomoo Essentials on ainuke, mida toodame väikeses koguses lattu. See tähendab, et saad esmavajaliku alati kiirelt kätte.

Featuur

moomoo pro rattapüksid
2

Parimad mudelid

Selles rattariiete kollektsioonis on moomoo parimate riiete uusimad mudelid. Kollektsiooni materjalikasutus on eksklusiivne: pükste ja pikkade särkide jaoks oleme valinud soliidsed, musta või tumesinist tooni kangad. Kanga pinnale on käsitööna kuumutatud helkurdetailid.

Vaata lisaks

3

Naiste rattariided

Siit kollektsioonist leiad ka naiste mudelivaliku, millest enamus on selle hooaja uudistooted.  Basicu särk ja traksideta rattapüksid on ühed neist, mida on kaua oodatud. Rõõm on pakkuda lõpuks pelotoni õrnema soo kehaehitusele sobivamaid mudeleid!

Vaata naiste tooteid